Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 5 osób W sumie odwiedziło nas:
3585857 osób

58 KONFERENCJA NAUKOWA RZESZÓW - KRYNICA 2012

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że Komitet Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitet Nauki PZITB również w tym roku powierzyły organizację tegorocznej 58 Konferencji Naukowej KILiW PAN oraz KN PZITB "KRYNICA 2012" Wydziałowi Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Konferencja odbedzie się w dniach 16-21 września 2012 r. w Krynicy Zdroju.

 

Podobnie jak w roku poprzednim, przed Konferencją organizowane są warsztaty inżynierskie, które odbędą się w dniach 13-16 września br. Warsztaty będą miały formę szkolenia z zakresu praktycznego posługiwania się normami europejskimi (Eurokodami) w projektowaniu obiektów mostowych. Warsztaty obejmować będą prezentację przykładów obliczeń w zakresie obciążeń mostowych, przęseł betonowych, stalowych i zespolonych oraz fundamentów podpór mostowych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji i warsztatach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.krynica2012.prz.edu.pl


Z wyrazami szacunku

Komitet organizacyjny Konferencji

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA