Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 23 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3472317 osób

59 KONFERENCJA NAUKOWA KRYNICA 2013 (15-20.09.2013)

Szanowni Państwo!

Kolejna konferencja Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk oraz Komitetu Nauki Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa odbędzie się już po raz 59 w Krynicy Zdroju w dniach 15-20 września 2013 roku. Bezpośrednim organizatorem konferencji jest Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych osiągnięć naukowych i wymiana doświadczeń między przedstawicielami świata nauki. Organizatorzy chcieliby, aby także umożliwiła ona transfer najnowszej wiedzy do środowiska praktyków.

Konferencja zgodnie z wieloletnią tradycją składa się z dwóch części.

Część ogólna - naukowa obejmuje szeroko rozumiane problemy naukowe budownictwa. Prezentowane będą tu referaty zgłoszone przez uczestników, które zyskają pozytywne recenzje Komitetu Naukowego.

Część problemowa dotyczy corocznie innych aspektów budownictwa i jego problemów o charakterze społecznym. Organizatorzy uznali, że problematyka inwestycji na obszarach wiejskich, w tym obiektów budowlanych związanych z rolnictwem i przemysłem rolno-spożywczym jest niezwykle aktualna i wpisuje się w strategię rozwoju wielu rolniczych regionów naszego kraju.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji i warsztatach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.krynica2013.pollub.pl

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA