Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 15 listopada 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3340116 osób

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z OBSŁUGI SERWISU LEX (SERWIS BUDOWLANY)

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z OBSŁUGI SERWISU LEX (SERWIS BUDOWLANY).


Firma Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. przygotowała specjalnie dla członków Polskiej Izby inżynierów Budownictwa bezpłatne, sprofilowane szkolenie w zakresie obsługi i funkcjonalności serwisu Lex (dawniej Serwis Budowlany). Nowa i znacznie rozszerzona wersja systemu jest dostępna od kilku tygodni w portalu PIIB. Dostęp do starszej wersji systemu, tj. Serwisu Budowlanego będzie możliwy do końca września br.


Zapisu na szkolenie można dokonać klikając w link obok wybranej daty i wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie na podany przez państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia). Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat. Spotkanie potrwa ok 75-90 minut.


Termin pierwszy: 12.09.2019 godz. 15.00
Link do zapisów:
https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/nowa-platforma-lex-szkolenie-z-funkcjonalnosci-serwisu-dla-polskiej-izby-inzynierow,1062.html

 

Termin drugi: 24.09.2019 godz. 10.00
Link do zapisów:
https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/nowa-platforma-lex-szkolenie-z-funkcjonalnosci-serwisu-dla-polskiej-izby-inzynierow,1061.html

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA