Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 29 stycznia 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3438544 osób

BIM.......... BUILDING INFORMATION MODEL, BUILDING INFORMATION MODELING A MOŻE BUILDING INFORMATION MANAGEMENT

Komisja Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego Członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB – wrocławski zaprasza zainteresowanych technologią BIM pracowników i studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr na szkolenie - spotkanie w dniu 26 (wtorek) listopada 2019 r. o godz. 18.

Spotkanie odbędzie się w sali III C Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 24A we Wrocławiu.

 

Tematem będzie BIM ……… Building Information Model, Building Information Modeling a może Building Information Management.

 

Na spotkaniu będzie Pan Maciej Dejer, menedżer i doradca z wieloletnim stażem w zakresie realizacji projektów w technologii BIM, koordynacji międzybranżowej, który będzie m. in. opowiadał o odkłamaniu BIM-u, o realizacjach inwestycji w tej technologii w tym o jednej obecnie realizowanej we współpracy z Miastoprojekt Wrocław na Dolnym Śląsku.

Również Pan Ryszard Rotter, certyfikowany BIM Manager spróbuje przybliżyć tą technologię.

 

Spotkanie będzie miało charakter częściowo otwarty tzn. w pierwszej kolejności dla członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, pracowników i studentów UPWr, PWr ale pozostawimy również parę wejściówek dla pracowników Miastoprojektu Wrocław oraz architektów.

 

Warunkiem jest jednak wcześniejsza zgłoszenie na adres e-mail: szkolenia@dos.piib.org.pl

 

 

 

Ryszard RotterGaleria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA