Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 22 listopada 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3351914 osób

BIM.......... BUILDING INFORMATION MODEL, BUILDING INFORMATION MODELING A MOŻE BUILDING INFORMATION MANAGEMENT

Komisja Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego Członków DOIIB oraz Obwodowy Zespół Członkowski – wrocławski zaprasza na spotkanie w dniu 26 listopada 2019r. (wtorek) o godz. 18.00

 

Miejsce spotkania zostanie podane później bo uzależnione będzie od frekwencji i stąd prośba o zgłaszanie  chęci uczestnictwa pod adresem szkolenia@dos.piib.org.pl 

 

Na spotkaniu będzie Pan Maciej Dejer, menedżer i doradca z wieloletnim stażem w zakresie realizacji projektów w technologii BIM, koordynacji międzybranżowej, który będzie m. in. opowiadał o odkłamaniu BIM-u, o realizacjach inwestycji w tej technologii.

Również Pan Ryszard Rotter, certyfikowany BIM Manager spróbuje przybliżyć tą technologię.

 

Spotkanie będzie miało charakter częściowo otwarty tzn. w pierwszej kolejności dla członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ale pozostawimy również parę wejściówek dla pracowników Miastoprojektu Wrocław oraz architektów. Warunkiem jest jednak wcześniejsza rejestracja.

 

Ryszard RotterGaleria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA