Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 6 osób W sumie odwiedziło nas:
3585775 osób

INFRAEKO 2012

Katedra Infrastruktury i Ekorozwoju Politechniki Rzeszowskiej, czasopismo Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne, Prezydent Miasta Krakowa, Prezydent Miasta Rzeszowa, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie, Komitet Inżynierii Środowiska PAN, Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Raconalizatorów oraz Naczelna Orgazniacja Techniczna zapraszają przedstawicieli środowiska naukowego, firmy branży komunalnej, projektantów, inwestorów i zarządzających infrastrukturą komunalną do uczestnictwa w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej nt.

 

"Infrastruktura komunalna i gospodarka wodna" INFRAEKO 2012,

 

która odbędzie się w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2012 r. w reprezentacyjnych salach Pałacu Wielopolskich w Krakowie, gdzie ma siedzibę Urząd Miasta Krakowa. Więcej informacji na stronie www.infraeko.prz.edu.pl

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA