Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 19 lutego 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
3038120 osób

INTERDYSCYPLINARNE SEMINARIUM NAUKOWE - WYKŁAD PROF. JANA BILISZCZUKA

Zachęcamy do udziału w seminarium organizowanym przez Politechnikę Wrocławską.

Gościem kolejnej edycji Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na PWr będzie profesor Jan Biliszczuk. Wygłosi on wykład popularnonaukowy pt. „Mosty w dziejach Polski”. Spotkanie odbędzie się 1 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, bud. D-20 (ul. Janiszewskiego 8). Wstęp wolny.

 

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe wystartowało pod koniec ubiegłego roku. Jest to cykl  skierowany do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Politechnika Wrocławska gości regularnie ekspertów z różnych dziedzin, który chętnie dzielą się swoją wiedzą i wynikami badań.

 

W listopadzie najnowsze osiągnięcia współczesnej bioinżynierii zaprezentował prof. Anthony Guiseppi-Elie z Wydziału Inżynierii Biomedycznej TAMU (Texas A&M University).

 

1 lutego będzie okazja posłuchać prof. Jana Biliszczuka z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr, wybitnego projektanta  największych mostów w Polsce, autora nowatorskich rozwiązań w tej dziedzinie. Opowie on o historii i najnowszych trendach w budowie mostów na świecie.

 

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1817600024978775/ Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA