Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest poniedziałek, 09 grudnia 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3374664 osób

INŻYNIER BUDOWNICTWA W PROCESIE INWESTYCYJNYM

W ramach obchodów X-lecia Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odbędzie się kolejne ważne spotkanie szkoleniowe inżynierów budownictwa, architektów i innych uczestników procesów inwestycyjnych.
To seminarium szkoleniowe pt. „Inżynier Budownictwa w Procesie Inwestycyjnym” odbędzie się w dniu 30 marca 2012 r. w Auli Politechniki Wrocławskiej i jest organizowanie przez DOIIB oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej przy współpracy Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Przedsięwzięciu patronuje Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Spotkanie, w którym zapowiedziały czynny udział firmy związane z branżą budowlaną, adresowane jest nie tylko do członków Izby, ale do całego środowiska inżynierów budownictwa, inżynierów architektów oraz studentów. Szczególne znaczenie będzie miała otwarta dyskusja panelowa, dotycząca inwestorskiego toru przeszkód, w której będą uczestniczyć zaproszeni goście reprezentujący inwestorów, organy i instytucje związane z wydawaniem decyzji, uzgodnień i opinii w procesie budowlanym.
Mamy nadzieję, że Aula Politechniki Wrocławskiej będzie wypełniona po brzegi, a wszyscy uczestnicy seminarium będą zadowoleni z jego przebiegu.


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA