Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598826 osób

IV MISTRZOSTWA BUDOWLANYCH I ARCHITEKTÓW W BIEGU NA 10 KM WOKÓŁ JASNEJ GÓRY

Zachęcamy naszych członków do udziału w IV Mistrzostwach Budowlanych i Architektów w biegu na 10 km, który organizowany jest w dniu 5 kwietnia 2014 r. przez kolegów ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz  PZITB O/Częstochowa w ramach 6 Biegu Częstochowskiego. Patronat nad biegiem objął m.in. Przeor Klasztoru na Jasnej Górze oraz Prezydent Częstochowy, a jego trasa przebiega wokół Jasnej Góry. Więcej informacji o biegu znaleźć można na stronie internetowej:   http://www.slk.piib.org.pl/index.php/aktualnosci/aktualnosci-spotkania-czlonkowskie .


Prosimy o indywidualne zgłaszanie się chętnych do udziału w tym biegu do jego organizatora i poinformowanie biura DOIIB o takim zgłoszeniu  do dnia 25 marca 2014 r. , gdyż w przypadku zebrania kilkuosobowej reprezentacji DOIIB będzie możliwość zorganizowania wspólnego wyjazdu z Wrocławia.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA