Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 26 marca 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
3075766 osób

IV MISTRZOSTWA INŻYNIERÓW DOLNEGO ŚLĄSKA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM 18.03.2018 (NIEDZIELA)

Rada DOIIB zaprasza wszystkich dolnośląskich inżynierów i techników budownictwa oraz członków ich rodzin do udziału w IV Mistrzostwach Inżynierów Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim, które planowane są w Zieleńcu w niedzielę 18.03.2018 r. Przewiduje się rywalizację w jednej konkurencji: slalomie.

 

Zainteresowanych udziałem w mistrzostwach prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres dos@dos.piib.org.pl  „Karty zgłoszenia uczestnictwa” (zamieszczamy poniżej, w pliku do pobrania). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 08.03.2018 r.

 

Członek Izby może dodatkowo zgłosić do udziału w zawodach jedną osobę towarzyszącą – członka rodziny. 

 

Dodatkowe informacje dotyczące zawodów zostaną ogłoszone po zamknięciu listy zgłoszeń.

 

Warunki narciarskie w tym ośrodku można śledzić w internecie. Gdyby z powodu warunków pogodowych zawody musiałyby być odwołane, to taka informacja znajdzie się na stronie internetowej DOIIB do godz. 15 w dniu 16.03.2018 r. Zespół Organizacyjny Mistrzostw ze strony Rady DOIIB jest następujący: Piotr Zwoździak – przewodniczący, Daniel Jarząbek i Marek Kaliński – członkowie. Zawody narciarskie od strony technicznej będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

 

Liczymy na liczny udział w zawodach i życzymy wszystkim sukcesów i zadowolenia z udziału w tej imprezie integracyjnej, ważnej dla integracji naszego środowiska samorządowego.

 

W załączeniu: Regulamin zawodów i Karta Zgłoszenia.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA