Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 22 lipca 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
2814450 osób

KOLEJNE SPOTKANIE KONSULTACYJNE Z NIEZWYKŁYM EKSPERTEM

Zapraszamy serdecznie na kolejne wykłady prof. Rafała Eysymontta , które odbędą się  w piątek 9 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej siedziby DOIIB (IV piętro) przy ul. Odrzańskiej 22 we Wrocławiu. Wykłady będą dotyczyć następujących zagadnień:

 

1.  „Architektura gotycka”

2. „Miasta późnego średniowiecza w Europie” 

 

Wykłady zarejestrowane będą  przez TV DOIIB.  Wcześniejsze dwa wykłady, dotyczące architektury romańskiej i miast lokacyjnych na terenie Europy są dostępne na stronie  http://www.tvdoiib.pl/. Ich obejrzenie zachęci na pewno do osobistego spotkania z profesorem Rafałem Eysymonttem. 

 

Informujemy również, że ze względów organizacyjnych spotkanie konsultacyjne z ekspertem (UDT) zaplanowane na wtorek 6 czerwca 2017 r. odbędzie się w innym terminie, o czym poinformujemy na stronie internetowej.Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA