Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 7 osób W sumie odwiedziło nas:
3585738 osób

KONFERENCJA AHK POLSKA – JAK SKUTECZNIE DELEGOWAĆ PRACOWNIKÓW DO NIEMIEC (28.11.2019, WARSZAWA)

W imieniu organizatora - Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) – zapraszamy do udziału w konferencji:  "Jak skutecznie delegować pracowników z Polski i krajów spoza UE do Niemiec - wybrane procedury, nowe regulacje prawne, praktyczne wskazówki", która odbędzie się w dniu 28.11.2019 w budynku Brain Embassy w Al. Jerozolimskich w Warszawie. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele urzędów (Generalzolldirektion, SOKA-Bau, ZUS) oraz eksperci z Polski i z Niemiec, którzy zapoznają uczestników z najważniejszymi regulacjami i zmianami prawnymi dotyczącymi delegowania transgranicznego pracowników do Niemiec.

 

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie: https://ahk.pl/pl/wydarzenia/event-details-pl/warszawa-konferencja-jak-skutecznie-delegowac-pracownikow-z-polski-i-krajow-spoza-unii-europejskie/  

 

 


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA