Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3586199 osób

KONSULTACJE ZAŁOŻEŃ KODEKSU BUDOWLANEGO WE WROCŁAWIU

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej organizuje regionalne konsultacje założeń do nowego Prawa budowlanego oraz nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, jako I etapu opracowania Kodeksu budowlanego. Te spotkania konsultacyjne odbyły się już w Rzeszowie, a kolejne odbędą się w Gdańsku, we Wrocławiu oraz w Warszawie. 
Organizatorem tych konsultacji jest wyłącznie MTBiGM, ale Polska Izba Inżynierów Budownictwa włącza się w te konsultacje przez swoich przedstawicieli i licznych członków izby. Zgłoszeń można dokonać tylko indywidualnie, stąd apelujemy do członków DOIIB o liczne zgłoszenia i konstruktywną dyskusję przedstawionych przez Ministerstwo założeń w dniu 23 maja 2012 r. we Wrocławiu. Miejsce konferencji będzie wybrane przez Ministerstwo, o czym poinformuje ono w terminie późniejszym wszystkich zgłoszonych. 
W załączeniu przekazujemy stosowne informacje, druk zgłoszenia oraz założenia do Kodeksu budowlanego.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA