Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598798 osób

KONFERENCJA "KONSTRUKCJE BUDOWLANE" – 25.11.2016 WARSZAWA

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej konferencji „Konstrukcje Budowlane”, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2016 r. (piątek) 

w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Sprawdzona w poprzednich edycjach formuła konferencji pozwoli uczestnikom zdobyć praktyczną wiedzę do wykorzystania w codziennej pracy, zaś przykłady udanych realizacji oraz błędów projektowych i wykonawczych będą ciekawym uzupełnieniem programu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

https://www.instytutpwn.pl/konferencja/konstrukcje2016/?utm_source=dos.piib.org.pl&&utm_medium=web&&utm_campaign=1B24_1016_web_201610 

Zachęcamy do udziału w tej konferencji  i przypominamy o możliwości uzyskania indywidualnego dofinansowania tego i innych szkoleń, zgodnie z regulaminem, uchwalonym przez Radę DOIIB  http://www.dos.piib.org.pl/informacje-ogolne5 . Maksymalna kwota indywidulanego dofinansowania w roku 2016 wynosi 600 zł.

 


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA