Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 15 grudnia 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3381909 osób

KONFERENCJA "MODERNIZACJA STAREGO BUDOWNICTWA W POLSCE" (16-17.11.2017)

W dniach 16-17.11.2017 r. w Katowicach w Hotel Angelo by Vienna House (ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice) organizowana jest przez firmę Grupa MEDIUM Sp. z o.o. oraz Fundację Edukacji i Rozwoju Ustawicznego FERU konferencja szkoleniowa pt.


MODERNIZACJA STAREGO BUDOWNICTWA W POLSCE


Na Konferencji zostaną zaprezentowane najważniejsze zagadnienia związane z technicznym aspektem modernizacji obiektów budowlanych. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. specjaliści z Politechniki Warszawskiej, Wrocławskiej, Poznańskiej, Krakowskiej, Lubelskiej, Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Przyrodniczo-Technologicznego z Bydgoszczy, Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska, Instytutu Techniki Budowlanej oraz firm związanych z tematyką Konferencji.

 

Ramowy program Konferencji w załączeniu.


DOIIB opłaci koszt udziału naszych członków w  konferencji pod warunkiem zgłoszenia chęci udziału do dnia 10 listopada 2017r. do godz.14) na adres biura: szkolenia@dos.piib.org.pl
lub telefonicznie (71 337 62 56).

Należy podać, czy zgłoszenie dotyczy udziału w całej dwudniowej konferencji, czy tylko pierwszego (16.11.2017 r.) lub tylko drugiego dnia (17.11.2017).

 

Szczegółowe informacje nt. Konferencji i jej prelegentów zamieszczone zostały na stronie:  http://konferencjaizolacje.pl/

 

 

 

 

 

 


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA