Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 23 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3472265 osób

KURS MYKOLOGICZNO-BUDOWLANY "OCHRONA BUDYNKÓW PRZED WILGOCIĄ I KOROZJĄ BIOLOGICZNĄ"

Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa organizuje w terminie 28.01.-15.03.2013 r. kurs mykologiczno–budowlany nt.

 

„Ochrona budynków przed wilgocią i korozją biologiczną”


Tematyka kursu zrealizowana zostanie w ciągu 200 godzin. Wykładowcami będą najlepsi specjaliści w dziedzinie ochrony obiektów budowlanych. Przewidujemy również prezentacje rozwiązań systemowych. Kurs kończy się egzaminem (dla chętnych) i wydaniem świadectwa.

Ukończenie kursu stanowi warunek konieczny do uzyskania w późniejszym czasie rzeczoznawstwa PSMB, według zasad obowiązujących w Stowarzyszeniu. Może być również przydatne dla członków Izby Inżynierów Budownictwa i zarządców budynków. Uczestnicy kursu muszą legitymować się ukończeniem studiów wyższych technicznych w dziedzinie: budownictwo lądowe, wodne, architektura, technologia drewna, konserwacja zabytków, wyjątkowo chemiczna i biologiczna inżynieria materiałowa lub biotechnologia.

 

Miejsce kursu: Wrocław, ul. Hercena 3/5, (III p.)
Kierownik kursu: dr inż. Zygmunt Matkowski


Szersze informacje i karta zgłoszenia znajduje się tutaj.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA