Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
3598803 osób

NOWE WYKŁADY SZKOLENIOWE - PRAWO BUDOWLANE W PRAKTYCE

Informujemy naszych członków, że na stronie DOIIB w „Strefie dla Członków DOIIB” w zakładce „Szkolenia przez internet” zostały udostępnione trzy kolejne wykłady szkoleniowe z zakresu Prawa budowlanego.  


Tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia prawne związane z różnymi etapami realizacji procesu inwestycyjnego. Wykłady uwzględniają najnowsze orzecznictwa sądów administracyjnych w tych sprawach. Szkolenia prowadzi Naczelnik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego -  Pani Agnieszka Znamiec. 


Szkolenie nr 1
"Obowiązki i uprawnienia inwestora związane z procesem inwestycyjnym w świetle ustawy Prawo Budowlane oraz orzecznictwa sądów administracyjnych."
(nagranie z dnia 18.09.2012)


Szkolenie nr 2
"Etapy realizacji zamierzenia inwestycyjnego."
(nagranie z dnia 18.09.2012)


Szkolenie nr 3
Zakończenie procesu inwestycyjnego - aspekt prawny, procedury.
(nagranie z dnia 18.09.2012)


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z prezentowaną tematyką. Jednocześnie oczekujemy  konstruktywnych wniosków i spostrzeżeń, a także propozycji tematów kolejnych szkoleń pod adresem:  adm@dos.piib.org.pl.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA