Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598756 osób

O AKTUALNEJ KONDYCJI BRANŻY BUDOWLANEJ

Wszystkim, w tym szczególnie członkom PIIB, zależy na dobrej kondycji branży budowlanej w Polsce. Pojawiają się różne niepokojące sygnały w sprawie słabnącej kondycji finansowej sektora budownictwa  i obawy o spadek produkcji budowlanej w najbliższym okresie. Konfederacja Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa zorganizowała 3.07.2012 r. konferencję pt. „Aktualna sytuacja w branży budowlanej – groźba upadłości czy szansa rozwoju”. W załącznikach do niniejszego komunikatu zawarte są materiały z tej konferencji w formie wykładów prof. Zofii Bolkowskiej prezentowanych na tej konferencji. Publikujemy je za zgodą Prezesa Krajowej Rady PIIB – Andrzeja Rocha Dobruckiego. Jest to materiał skanowany (brak wersji elektronicznej), stąd mogą wystąpić drobne niedogodności w jego lekturze. 

DOIIB czyni starania o zorganizowanie wspólnie z organizacjami pracodawców i firmami budowlanymi konferencji poświęconej dyskusji nad aktualna sytuacją branży budowlanej na Dolnym Śląsku.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA