Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 15 grudnia 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3381879 osób

OBWODOWY ZESPÓŁ CZŁONKOWSKI RADY DOIIB W LUBINIE ZAPRASZA NA SPOTKANIE

Obwodowy Zespół Członkowski Rady DOIIB  (nr OZC-16/13/S), powołany w obwodzie lubińskim,
zaprasza wszystkich członków DOIIB, a w pierwszej kolejności członków z powiatu lubińskiego na spotkanie szkoleniowo-integracyjne, które odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017r. w Restauracji Hotelu Chata Karczowiska, Karczowiska 4, 59-307 Karczowiska.

Część szkoleniowa naszego spotkania  obejmuje następującą tematykę:
1.    Problemy, związane z procedurami formalno-prawnymi przy wydawaniu pozwolenia na budowę, zgłaszania budowy i robót budowlanych.
2.    Prawa i obowiązki kierownika budowy podczas wykonywania robót budowlanych.
3.    Ochrona przeciwpożarowa  obiektów budowlanych – wybrane zagadnienia.
4.    Systemy wentylacji pożarowych w garażach zamkniętych.
5.    Energooszczędne systemy wentylacyjne w budynkach wielorodzinnych.
6.    Budowa i termomodernizacja budynków energooszczędnych -  programy dofinansowania.
7.    Systemowe rozwiązania wytwarzania energii z wykorzystaniem odnawialnych źródeł ciepła (OZE) w budownictwie.
8.    Odpowiedzialność inżynierów budownictwa w świetle obowiązujących przepisów.

Spotkanie rozpocznie się w dniu 19.05.2017 r. o godz. 10.00. Udział w spotkaniu szkoleniowym dla członków DOIIB jest bezpłatny.
Istnieje możliwość zarezerwowania odpłatnego noclegu w Hotelu Chata Karczowiska po preferencyjnej cenie, tj. 80 zł/dobę w 2-3 osobowych pokojach wyłącznie za pośrednictwem Biura DOIIB.
UWAGA! Gwarancją rezerwacji noclegu jest – po potwierdzeniu przez Biuro DOIIB przyjęcia rezerwacji – dokonanie wpłaty 80 zł na konto Hotelu 38 1090 1708 0000 0000 6902 0318 (tytułem: imię i nazwisko - szkolenie DOIIB) najpóźniej do 15 maja 2017 r.  Niewpłacenie ww. kwoty skutkuje skreśleniem z listy noclegowej.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 15 maja  2017r. telefonicznie: 71/337-62-60 lub drogą mailową na adres: rzecznik@dos.piib.org.pl.

 

O wpisaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszenia, a pierwszeństwo mają członkowie powiatu lubińskiego.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA