Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 15 grudnia 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 6 osób W sumie odwiedziło nas:
3381893 osób

OFERTA PRENUMERATY CZASOPISMA INSTAL W ROKU 2015

OŚRODEK INFORMACJI „Technika instalacyjna w budownictwie” zachęca do prenumeraty w 2015 r. fachowego miesięcznika INSTAL.

INSTAL, wydawany od 1983 roku, jest czasopismem inżynierskim skierowanym głównie do projektantów.
Swoim zakresem tematycznym obejmuje trzy duże obszary:

- źródła ciepła i energii elektrycznej (obecnie też chłodzenia, czyli tzw. trójgenerację) – w tym OZE, ciepłownictwo, ogrzewanie, ciepła woda, charakterystyka energetyczna budynku, budynki tzw. zeroenergetyczne,

- wentylację, klimatyzację, chłodzenie, w tym zagadnienia jakości powietrza dla różnych pomieszczeń i obiektów,

- wodociągi i kanalizacja (czyli obiekty, sieci i instalacje od pozyskania, obróbki, przesyłania i dystrybucji wody do odprowadzania, oczyszczania i wykorzystania energetycznego ścieków).

W czasopiśmie poruszana jest również tematyka instalacji tzw. przemysłowych: sprężonego powietrza, pary wodnej, gazów medycznych i technicznych oraz zagadnienia dotyczące stosowania ustaw i rozporządzeń - publikują pracownicy URE, PZH, GIS i GUNB.

INSTAL jest czasopismem klasyfikowanym w MNiSzW. Artykuły są recenzowane. Dzięki temu w czasopiśmie publikują autorzy czołowi w danej dziedzinie wiedzy, a INSTAL zalicza się do czasopism rzetelnych i wiarygodnych.


Dla Członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Wydawca udziela 25 % rabatu od ceny prenumeraty rocznej.


Więcej na temat miesięcznika INSTAL oraz innych pozycji wydawniczych (poradniki, WTWiO, zasady projektowania, instrukcje montażu itp.) znajduje się na stronie: www.informacjainstal.com.pl

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA