Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 15 grudnia 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3381376 osób

OFERTA PRENUMERATY MIESIĘCZNIKA "INSTAL" W 2014

OŚRODEK INFORMACJI „Technika instalacyjna w budownictwie” zachęca do prenumeraty w 2014 r. fachowego miesięcznika INSTAL.

INSTAL, wydawany od 1983 roku, jest czasopismem inżynierskim skierowanym głównie do projektantów. Swoim zakresem tematycznym obejmuje trzy duże obszary:

- źródła ciepła i energii elektrycznej (obecnie też chłodzenia, czyli tzw. trójgenerację) – w tym OZE, ciepłownictwo, ogrzewanie, ciepła woda, charakterystyka energetyczna budynku, budynki tzw. zeroenergetyczne,

- wentylację, klimatyzację, chłodzenie, w tym zagadnienia jakości powietrza dla różnych pomieszczeń i obiektów,

- wodociągi i kanalizacja (czyli obiekty, sieci i instalacje od pozyskania, obróbki, przesyłania i dystrybucji wody do odprowadzania, oczyszczania i wykorzystania energetycznego ścieków).

Poruszamy też tematykę instalacji tzw. przemysłowych: sprężonego powietrza, pary wodnej i  gazów medycznych.

INSTAL jest czasopismem klasyfikowanym w MNiSzW – autorzy otrzymują punkty za publikowanie u nas. Artykuły są recenzowane. Dzięki temu publikują u nas autorzy czołowi w danej dziedzinie wiedzy, a INSTAL zalicza się do czasopism rzetelnych i wiarygodnych.
Więcej na temat miesięcznika INSTAL oraz innych pozycji wydawniczych (poradniki, WTWiO, zasady projektowania, instrukcje montażu itp.) na naszej stronie www.informacjainstal.com.pl


Dla Członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
Wydawca udziela 25 % rabatu od ceny prenumeraty rocznej.


Więcej na temat miesięcznika INSTAL oraz innych pozycji wydawniczych (poradniki, WTWiO, zasady projektowania, instrukcje montażu itp.) znajduje się na stronie: www.informacjainstal.com.pl

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA