Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598733 osób

PLANOWANA NOWELIZACJA ROZPORZĄDZENIA - ZGŁOŚMY SWOJE UWAGI

W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa rozpoczynają się prace nad nowelizacją rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2015 r. poz. 1422). Pełny tekst tego aktualnie obowiązującego rozporządzenia zawarty jest m.in. na stronie internetowej PIIB: https://www.piib.org.pl/ w zakładce „Akty prawne/budownictwo”.   

Prezes PIIB – Andrzej Roch Dobrucki zwrócił się do okręgowych izb z prośbą przedstawienie swoich uwag do aktualnego rozporządzenia. Pismo jest załącznikiem do niniejszego komunikatu.

Prosimy o przesyłanie swoich uwag i propozycji do biura DOIIB drogą elektroniczną na adres:  dos@dos.piib.org.pl do dnia 21.03.2016 r., gdyż potrzebujemy jeszcze czasu na ich przygotowanie i przesłanie do PIIB.  

 


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA