Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest sobota, 25 maja 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
3136772 osób

PÓŁMARATON - BIAŁYSTOK 5.05.2019

Fundacja Białystok Biega wraz z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Podlaską Okręgową Izbą Architektów zapraszają do udziału w 7. PKO Białystok Półmaratonie, który odbędzie się 5 maja 2019 r.

 

To wyjątkowa impreza należąca do ścisłej czołówki polskich półmaratonów. Ukończenie półmaratonu w Białymstoku może być jednym z etapów zdobycia Korony Polskich Półmaratonów. Dodatkowo w tej edycji  uruchomiona została klasyfikacja Architektów i Inżynierów Budownictwa, co czyni z tej imprezy Mistrzostwa Polski dla tych grup zawodowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w klasyfikacji muszą wybrać właściwą opcję w polu "Klasyfikacje" oraz w polu "Klub" wpisać nazwę samorządu zawodowego.

 

W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu wspieramy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" z siedzibą w Białymstoku. Podczas zapisów można wybrać właściwą opcję i kwotę wsparcia.

 

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłącznie na stronie organizatora Fundacji Białystok Biega   www.bialystokpolmaraton.pl 

 

Podlaska Izba Inżynierów Budownictwa nie prowadzi zapisów.

 

 

 

 

 


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA