Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest sobota, 15 grudnia 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
2958420 osób

PORTAL INFORMACYJNY MINISTERSTWA INWESTYCJI I ROZWOJU - "BUDOWLANE ABC"


Informujemy, że pod adresem https://budowlaneabc.gov.pl Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju  uruchomiło praktyczny portal informacyjny, którego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego. Na portalu można znaleźć m.in. przygotowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju standardy projektowania budynków dla osób z niepełnosprawnościami, poradnik związany z wprowadzaniem na rynek wyrobów budowlanych, zagadnienia dotyczące charakterystyki energetycznej budynków oraz kwalifikacji zawodowych występujących w budownictwie i dziedzinach pokrewnych.
 Najważniejszym elementem portalu jest jednak interaktywny model budynku, który pozwoli na uzyskanie informacji o procedurach wymaganych przy realizacji rożnego rodzaju zamierzeń budowlanych. Głównym założeniem przy tworzeniu portalu było przedstawienie często skomplikowanych treści w sposób zrozumiały dla obywateli.
Zachęcamy do korzystania z portalu.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA