Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 5 osób W sumie odwiedziło nas:
3585877 osób

PRACA I CODZIENNE ŻYCIE W WARUNKACH EPIDEMII - NOWY WYKŁAD TV DOIIB

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy - wykładu z dr Marcinem Czarneckim pt. „Praca i codzienne życie w warunkach epidemii sars-cov-2.” Dr Marcin Czarnecki na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J.Gromkowskiego we Wrocławiu oraz w Katedrze i Klinice Chorób Zakaźnych, Chorób Wątroby oraz Nabytych Niedoborów Odporności UM we Wrocławiu.

Do strony TV DOIIB można się dostać bezpośrednio, korzystając z linku http://www.tvdoiib.pl/?p=916  lub poprzez stronę internetową DOIIB www.dos.piib.org.pl  klikając w migający baner „Telewizja internetowa DOIIB” lub w zakładkę „TV DOIIB”.


Mamy nadzieję, że tematyka wykładu będzie Państwu pomocna w pracy z ludźmi, zwłaszcza w obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego. 


Prosimy o zgłaszanie na adres: dos@dos.piib.org.pl tematów szkoleń,  związanych z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, którymi bylibyście Państwo zainteresowani.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA