Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest poniedziałek, 20 stycznia 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3426528 osób

PROGRAMY Z ZAKRESU BUDOWNICTWA Z DOSTĘPEM ONLINE

Szanowni Państwo!

Firma OXYCOM w kolejnym roku proponuje członkom DOIIB bezpośredni internetowy dostęp do pakietu znanych programów projektowych i kosztorysujących z zakresu budownictwa oraz software wspomagający prowadzenie firmy, bez konieczności zakupu kosztownych licencji. 


Warunkiem dostępu do oprogramowania jest wykupienie abonamentu w preferencyjnej cenie 1 zł miesięcznie netto – 1,23 zł brutto (12 zł rocznie netto – 14,76 zł brutto.). Wysokość abonamentu, wynegocjowana przez Izbę, dotyczy wyłącznie członków DOIIB. 


Zgodnie z warunkami oferty, rozliczeniu podlega czas korzystania z aplikacji, przy czym nie jest konieczne instalowanie oprogramowania na własnym komputerze – można korzystać z firmowych serwerów OXYCOM, co pozwala na sprawne działanie programu nawet w przypadku starszego, mniej wydajnego sprzętu. Koszty abonamentu oraz koszty wynikające z rozliczenia czasu korzystania z oprogramowania ponosi  członek Izby.


Osoby zainteresowane korzystaniem z takiej formy dostępu do oprogramowania prosimy o zgłoszenia (imię i nazwisko, nr członkowski, kontakt – e-mail plus ewentualnie nr telefonu) bezpośrednio do firmy OXYCOM na adres mailowy: piotr.krupiarz@oxycom.pl


Szersza informacja znajduje się na stronie: http://oxycom.pl/home/dla-firmy/oxy24/czym-jest-oxy24/. Do spisu dostępnych programów oraz cen ich tymczasowego użytkowania mogą Państwo dotrzeć bezpośrednio pobierając aktualny cennik dostępny pod adresem: http://tnij.org/vpsp.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA