Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 6 osób W sumie odwiedziło nas:
3585842 osób

PROJEKT - BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE

Centrum Komputerowe ZETO SA przygotowuje się do aplikowania o dofinansowanie projektu szkoleniowego z zakresu aplikacji biurowych (MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Access,) oraz aplikacji specjalistycznych (MS Project, Auto CAD) z certyfikacją ECDL – „europejskie komputerowe prawo jazdy”.

Udział w szkoleniach, które będą organizowane po godzinach pracy i w weekendy będzie BEZPŁATNY. Uczestnicy ankiety będą przyjmowani do projektu w pierwszej kolejności.

Aby projekt otrzymał dofinansowanie, konieczna jest  informacja o potrzebach szkoleniowych w tym zakresie. Centrum Komputerowe ZETO SA uprzejmie prosi o wypełnienie ankiety na stronie internetowej: http://www.csi.ckzeto.pl/fa/badanieecdl/Ankieta.html.

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA