Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3586213 osób

REGATY ŻEGLARSKIE W-MOIIB O MISTRZOSTWO POLSKI W KLASIE OMEGA

Zapraszamy członków DOIIB do udziału w I Regatach Żeglarskich Warmińsko-Mazurskiej Izby Inżynierów Budownictwa o Mistrzostwo Polski w klasie Omega, które odbędą się 15 sierpnia 2015 r. (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” (na akwenie j.Ukiel – Krzywe) ul. Jeziorna 8 w Olsztynie.
 
W regatach może wziąć udział jedna 3-osobowa załoga, reprezentująca Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, zgłoszona przez Przewodniczącego Rady. Załoga może się składać tylko z osób będących czynnymi członkami Izby. Sternik łodzi musi posiadać patent żeglarski.

Chętnych do udziału w regatach członków DOIIB prosimy o zgłoszenia (z opisem „żeglarskiego dorobku”) na adres e-mail:dos@dos.piib.org.pl do dnia 8 lipca 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące regat  – w pliku do pobrania.  

Zapraszamy do udziału w regatach i życzymy sukcesów.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA