Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 26 września 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
2879106 osób

SEMINARIUM - WROCŁAWSKIE DNI MOSTOWE (28-29.11.2017)

Zapraszamy członków DOIIB do uczestnictwa, w charakterze wolnego słuchacza, w Seminarium Wrocławskie Dni Mostowe, organizowanym przez Katedrę Mostów i Kolei Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej pod hasłem:
„MOSTY. Przemiany w projektowaniu i technologiach budowy.”

 Seminarium odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-29 listopada 2017 r. na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej.

Koszty udziału członków Izby w Seminarium, w charakterze wolnego słuchacza pokrywa Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Wolnemu słuchaczowi przysługuje posiłek, udział we wszystkich wykładach oraz materiały i czasopisma wystawione na ogólnodostępnych stendach – bez materiałów konferencyjnych.

Szczegółowy program Seminarium znajdziecie Państwo na stronie:
http://www.wdm.pwr.wroc.pl/

Warunkiem udziału jest zgłoszenie chęci uczestnictwa (z podaniem numeru członkowskiego) do dnia 12 listopada 2017 r. do biura DOIIB na adres e-mail: dos@dos.piib.org.pl


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA