Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 5 osób W sumie odwiedziło nas:
3586329 osób

SPOTKANIE KONSULTACYJNE Z EKSPERTEM - DOBÓR STALI NA KONSTRUKCJE BUDOWLANE

Serdecznie zapraszamy Członków DOIIB na kolejne spotkanie konsultacyjne z ekspertem, które odbędzie się w środę 17 czerwca 2015 r. o godz. 16:00  w sali konferencyjnej siedziby DOIIB (IV piętro) przy ul. Odrzańskiej 22 we Wrocławiu.
Tematem spotkania będą "Zasady właściwego doboru stali na konstrukcje budowlane".  Konsultacje poprowadzi znakomity specjalista w tej dziedzinie -  prof. dr hab. inż. Kazimierz Rykaluk. Poruszane na spotkaniu zagadnienia są obecne w działalności zawodowej większości inżynierów budownictwa. Gwarantujemy, że czas przeznaczony na to spotkanie nie będzie czasem zmarnowanym.
Prosimy o zgłaszanie zamiaru udziału w spotkaniu na adres: dos@dos.piib.org.pl  lub telefonicznie: 71-337-62-32 do dnia 15 czerwca 2015.
Zachęcamy również do wcześniejszego, pisemnego zgłaszania pytań do prowadzącego spotkanie.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA