Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 26 marca 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 1 osoba W sumie odwiedziło nas:
3075799 osób

SPOTKANIE KONSULTACYJNE Z EKSPERTEM - PANIĄ A. ZNAMIEC (04.04.2018)

Zapraszamy Członków DOIIB na spotkanie konsultacyjne z ekspertem, które odbędzie się w środę 4 kwietnia 2018 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej siedziby DOIIB (IV piętro) przy ul. Odrzańskiej 22 we Wrocławiu.

Tematem spotkania będą „NOWE WARUNKI TECHNICZNE BUDYNKÓW – ISTOTNE ZMIANY OD 1 STYCZNIA 2018 R.”  Poprowadzi je znakomita specjalistka z dziedziny prawa budowlanego Pani mgr Agnieszka Znamiec – Naczelnik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego w Dolnośląskim Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego.

Wykład rozpoczynający spotkanie będzie zarejestrowany przez TV DOIIB.

Prosimy o zgłaszanie zamiaru udziału w spotkaniu na adres dos@dos.piib.org.pl  (z podaniem numeru członkowskiego) do dnia 20.marca 2018 r. Jeśli zgłoszeń będzie bardzo wiele, spotkanie odbędzie się w większej, wynajętej sali, o czym powiadomimy komunikatem w aktualnościach na stronie www.dos.piib.org.pl   do 30 marca br.

Zachęcamy również do wcześniejszego pisemnego zgłaszania pytań do prowadzącej spotkanie na wyżej podany adres e-mailowy.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA