Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest poniedziałek, 17 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3463860 osób

STANOWISKO KRAJOWEJ RADY IA RP DOTYCZĄCE PEŁNIENIA FUNKCJI KIEROWNIKA BUDOWY (ART. 9 UST.1 PKT 3 PROJEKTU USTAWY O INŻYNIERACH BUDOWNICTWA)

Krajowa Rada Izby Architektów RP, w piśmie do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju z dnia 20 listopada 2018 r. przedstawiła stanowisko uzupełniające do pisma z dnia 25.10.2018 r. zawierającego uwagi Krajowej Rady IA RP do projektów ustawy o architektach, ustawy o inżynierach budownictwa oraz ustawy przepisy wprowadzające ustawę o architektach oraz ustawę o inżynierach budownictwa.

 

Nowe pismo zawiera, ważne dla naszego samorządu zawodowego, stanowisko Krajowej Rady IA RP w sprawie pełnienia funkcji kierownika budowy (art. 9 ust.1 pkt 3 projektu ustawy o inżynierach budownictwa).

 

Z treścią tego pisma można się zapoznać na stronie internetowej Izby Architektów RP: http://www.izbaarchitektow.pl/pliki/wych_412_2018.pdf Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA