Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 31 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3591247 osób

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE NA POLITECHNICE MEDIOLAŃSKIEJ

Politechnika Mediolańska zaprasza na studia podyplomowe ONLINE dla absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) kierunków  ARCHITEKTURA i BUDOWNICTWO (oraz pokrewnych).

Politechnika oferuje 2 kierunki studiów podyplomowych do wyboru:

1.   BUDOWNICTWO I INFRASTRUKTURA  ZRÓWNOWAŻONA/EKOLOGICZNA (Sustainable buildings and infrastructures)
Przygotowanie specjalistów w dziedzinie projektowania konstrukcji zrównoważonych/ekologicznych o niskim wpływie na środowisko (LEED, ITACA) zarówno nowych jak i renowacji/rekwalifikacji istniejących.
(Professional specialisation in low environmental impact construction design (LEED, ITACA) for new developments as well as renovation of existing buildings).

2.   ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI (PROJECT MANAGEMENT) W BUDOWNICTWIE LĄDOWYM I INFRASTRUKTURALNYM (Project management of civil structures and infrastructures)
Przygotowanie specjalistów w dziedzinie wyceny inwestycji real estate oraz zarządzania (executive management) dużymi inwestycjami /kierownictwo budowy.
(Professional specialisation  in economic assessment of real estate investment and executive management of large building sites).

 
Wykłady online prowadzone są w języku włoskim oraz w języku angielskim.

 
Wykłady prowadzone w trybie online za pomocą nowoczesnej platformy e-learningowej Blackboard (nie jest potrzebny zakup dodatkowych programów czy też urządzeń) pozwalają na uczestnictwo w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności rezygnacji z innych zajęć czy zobowiązań (również tych zawodowych) i obecności studenta w Mediolanie. Wykłady odbywają się w trybie synchronicznym (aktywne uczestnictwo w zajęciach wraz z wykładowcami i studentami za pomocą zdalnego dostępu) i asynchronicznym (odczyt i odsłuch wykładów już zarejestrowanych).

 
Czas trwania studiów:  od listopada 2012 do października 2013.

Koszt uczestnictwa : 3500 euro /1 kierunek 

 
Wymagania:
- dyplom ukończenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku architektura, budownictwo (lub pokrewne)
- wysłanie podania o przyjęcie na studia (termin przyjmowania podań upływa 15.10.2012)
- wysłanie listu motywacyjnego (mile widziany)

 
Odnośnie wszelkich informacji dotyczących studiów oraz kwestii związanych z wnioskiem o przyjęcie na studia osobą do kontaktu jest mgr inż. Mario Tropea (e-mail: tropea@stru.polimi.it, tel. kom +39 392 40 69 385, kontakt w j.angielskim lub włoskim) 


Informacje odnośnie szczegółowego programu wykładów, dokumentów oraz organizacji kursów online dostępne są pod: link1 i link2 oraz w plikach do pobrania.


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA