Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 31 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3591158 osób

SZKOLENIE "NOWELIZACJA KPA I PPSA OBOWIĄZUJĄCA OD 1 CZERWCA 2017 R."

W imieniu Organizatorów zapraszamy na szkolenie pt.

 

NOWELIZACJA KPA I PPSA OBOWIĄZUJĄCA OD 1 CZERWCA 2017 R.

 

które odbędzie się 17 lipca 2017 r. we Wrocławiu

 

Szkolenie przeprowadzi Tomasz Grossmann, sędzia WSA w Poznaniu od 2010 r., orzekający w Wydziale Ogólno-administracyjnym tego Sądu, a ponadto regularnie, w ramach delegacji, także w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

 

Celem proponowanego szkolenia jest omówienie kluczowych zmian w procedurze administracyjnej i sądowo-administracyjnej.
Nowelizacja KPA, która weszła w życie 1 czerwca 2017 r. jest jedną z największych nowelizacji postępowania administracyjnego. Istotnej zmianie uległy również przepisy o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.
Organizatorzy zapraszają pracowników administracji publicznej, a także adwokatów, radców prawnych oraz inne osoby działające jako pełnomocnicy, występujące co dzień w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych na szkolenie, na którym zostaną omówione w sposób przystępny i rzeczowy wszystkie kluczowe zmiany.

 

Więcej informacji na temat szkolenia pod numerem tel. 609 360 513 lub na stronie 

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA