Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 25 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3474039 osób

TARGI MODERNIZACJI BUDYNKÓW (27-28.11.2012)

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej imienia  Güntera Schlagowskiego Sp. z o.o. zaprasza na:


TARGI MODERNIZACJI BUDYNKÓW


Targi odbywają się w dniach 27.11.2012r. – 28.11.2012r.
ul. Centralna 41a  31-586 Kraków


Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej wraz ze swymi partnerami Passivhaus Institut Darmstadt, Architektura Pasywna, oraz Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski objął patronat merytoryczny nad tą pionierską imprezą.

Celem targów jest stworzenie platformy spotkań przedstawicieli przemysłu budowlanego, inwestorów samorządów, właścicieli i wykonawców, adresowaną do wszystkich zainteresowanych tematyką budownictwa zrównoważonego, niskoenergetycznego – pasywnego, czyli o niemal zerowym zużyciu energii. Główną ideą targów jest kompleksowe ujęcie tematu innowacyjnej termomodernizacji z wykorzystaniem komponentów dla budownictwa pasywnego. Targi to oczywiście przede wszystkim wystawcy i ich produkty oraz zwiedzający. Nie mogło tu jednak zabraknąć też niezależnych prelekcji, wymiany doświadczeń i transferu wiedzy oraz merytorycznej dyskusji na temat najefektywniejszych rozwiązań (termo)modernizacyjnych.

Podczas trwania targów przewidziano szereg ciekawych wystąpień i dyskusji. Pierwszego dnia (27.11.2012r.) o godz. 13:00 planowana jest między innymi debata z przedstawicielami samorządów oraz instytucji publicznych.  Celem tego spotkania będzie swobodna wymiana refleksji i spostrzeżeń pomiędzy zaproszonymi gośćmi. Głównym tematem debaty będzie rozwój budownictwa pasywnego w regionie oraz znaczenie przeprowadzania termomodernizacji starego budownictwa z najwyższą efektywnością energetyczną. Debata jest otwarta dla wszystkich odwiedzających i mamy nadzieję, że toczący się dialog zachęci również zebranych na sali do włączenia się do wspólnej dyskusji i dzielenia się swoimi ideami i doświadczeniami.  

Studentów i uczniów zachęcamy szczególnie do przybycia o godz. 12:30 drugiego dnia (28.11.2012r.) na Debatę studencką z Dipl. Ing. Günterem Schlagowskim  organizowaną przez  Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej we współpracy z firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Studenckim Kołem Naukowym "InBud" Budownictwa Innowacyjnego Politechniki Krakowskiej.

Podczas targów zapraszamy do odwiedzenia również stoiska informacyjnego Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, gdzie można zapoznać się z wystawą wędrowną poświęconą tematowi budownictwa pasywnego, czy też poznać zasadę przeprowadzania kontroli szczelności powietrznej budynku metodą Blower Door oraz z wykorzystaniem kamery termowizyjnej.

Dla zainteresowanych Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej przewidział dodatkowych 15 bezpłatnych biletów wstępu – w tej sprawie prosimy pisać na adres przemek.slusarczyk@pibp.pl

 

Szczegółowe informacje znajduja sie w plikach do pobrania.


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA