Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 20 października 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3314380 osób

TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO

Z okazji 10-lecia PIIB Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje Ogólnopolski Turniej  Brydża Sportowego w konkurencji par w systemie barometr (wyniki na bieżąco) na zapis maksymalny przy zastosowaniu powielanych rozdań i turniej teamów. Turniej odbędzie się w dniach 7 - 9 grudnia 2012 r. w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku. Chętnych do udziału w turnieju członków DOIIB prosimy o zgłoszenia na adres ptbielsko@slk.piib.org.pl do 30 listopada 2012 r. oraz, informacyjnie, na adres DOIIB:  dos@dos.piib.org.pl. W załączeniu program Mistrzostw Polski PIIB w Brydżu Sportowym. 

Członkom DOIIB, którzy zajmą miejsca od I do VI  – zwracamy koszty noclegu i wyżywienia. Zapraszamy do udziału w turnieju i życzymy sukcesów.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA