Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 26 września 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 6 osób W sumie odwiedziło nas:
2879066 osób

VI MISTRZOSTWA PIIB W BRYDŻU SPORTOWYM.

Zapraszamy członków DOIIB do udziału w VI  Mistrzostwach PIIB w Brydżu Sportowym. Turniej odbędzie się w dniach 8 -10 grudnia 2017 r. w Szczyrku CKR Orle Gniazdo. Zgłoszenia uczestnictwa do 04.12.2017 r. w formie elektronicznej na adres: ptbielsko@slk.piib.org.pl, z podaniem danych osobowych (imię i nazwisko, przynależność do Okręgowej Izby, numer ewidencyjny Izby). Udział w zawodach jest bezpłatny (bez wpisowego). Uczestnik ponosi opłaty za nocleg i wyżywienie. Organizatorzy przyjmują rezerwację w Hotelu. W turniejach obowiązują przepisy Polskiego  Związku Brydża Sportowego.
Komunikat organizatora VI Mistrzostw PIIB  w Brydżu Sportowym zamieszczamy w pliku do pobrania. 

Członkom DOIIB, którzy zajmą miejsca od I do III – zwracamy koszty noclegu i wyżywienia.
 
Warunkiem refundacji  jest uprzednie zgłoszenie uczestnictwa i uzgodnienie wysokości kosztów z DOIIB (tel. 071-337-62-32 lub e-mail: dos@dos.piib.org.pl).
W przypadku dużej liczby chętnych wybierzemy czteroosobową reprezentację.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA