Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest czwartek, 24 maja 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
2760614 osób

VIII DOLNOŚLĄSKIE FORUM ENERGII ODNAWIALNEJ - EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA W PRZEDSIĘBIORSTWIE

W dniu 11 kwietnia 2017 r.  na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w Sali VIP Area w godz. 10:30 - 15:00 odbędzie się VIII Dolnośląskie Forum Energii Odnawialnej organizowane przez Stowarzyszenie Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej będzie poświęcone efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie.
Członkowie Dolnośląskiego Klastra Energii Odnawialnej oraz zaproszeni goście zaprezentują aktualne wymagania stawiane przedsiębiorstwom w zakresie efektywności energetycznej zgodnie z wymaganiami „Ustawy o efektywności energetycznej” z dnia 20 maja 2016 r.
Udział w obradach Forum jest bezpłatny ale wymaga wcześniejszej internetowej rejestracji. Szczegółowy program obrad oraz formularz rejestracji zamieszczony jest na stronie   http://www.inenerg.com/552.html .


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA