Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 29 stycznia 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3438544 osób

WARSZTATY BIM I SZKOLENIA W RAMACH TARGÓW ELEKTROTECHNIKA 2020 (5-7.02.2020, WARSZAWA)


W imieniu Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego zapraszamy do udziału w cyklu 18-tu szkoleń oraz 6-ciu specjalistycznych warsztatach BIM organizowanych w ramach XVIII Targów ELEKTROTECHNIKA 2020, XXVIII Targów ŚWIATŁO 2020 i X Wystawy TELETECHNIKA 2020.
Cel - przekazanie kompendium wiedzy na najbardziej aktualne tematy z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, OZE oraz przepisów prawa budowlanego.

 

Program i rejestracja on-line: https://elektrotechnika2020-konferencje.registration-form.online/

 

Data: 5-7 lutego 2020 r.
Miejsce: Warszawa, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, tuż za Dworcem Warszawa Zachodnia (dogodny dojazd z terenu całej Polski)

 

Tematyka została specjalnie dobrana do potrzeb projektanta, inspektora nadzoru i kierownika robót. Wykładowcy praktycy, interesująca forma przekazu, odpowiedzi na pytania uczestników.

 

Dla członków PIIB udział w szkoleniach jest bezpłatny. Na udział w specjalistycznych warsztatach BIM (małe grupy z instruktorem) członkowie PIIB otrzymują specjalną zniżkę.

 

Członkowie DOIIB mogą na wniosek otrzymać refundację 50% udokumentowanych kosztów podróży i zakwaterowania (w sumie nie więcej niż 600 złotych) związanych z uczestnictwem w szkoleniach organizowanych w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2020.

Warunkiem uzyskania refundacji jest jest złożenie wniosku do 31 stycznia 2020 r.

 

Udział w szkoleniach uprawnia do bezpłatnego wejścia na Targi – ponad 400 wystawców, 4 hale wystawowe 13 tys. m2, bogata oferta pokazowo-wystawowa systemów, aparatury, urządzeń i rozwiązań dla sieci energetycznych, instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, elektromobilności, OZE i oświetlenia. Na terenie targowym także - profesjonalne warsztaty pomiarowe, organizowane przez firmę SONEL, z zakresu badań ochronnych i bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, badań termowizyjnych oraz badań natężenia oświetlenia. Zapisy i harmonogram na www.elektroinstalacje.pl 

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA