Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 16 lipca 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 7 osób W sumie odwiedziło nas:
3194874 osób

WYCIECZKA NA UKRAINĘ

WYCIECZKA NA UKRAINĘ

 
Oddział Gorzowski SARP zaprasza na organizowaną ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie. Wycieczka rozpoczyna się we Lwowie wieczorem 27 kwietnia. Cena wycieczki wynosi 1400,00 zł. W programie przewidziane jest zwiedzanie m.in. Lwowa, Stanisławowa, Czerniowców, Kamieńca Podolskiego, Zbaraża, Krzemieńca, oraz zamków słynnej Złotej Podkowy Lwowskiej: Oleska, Złoczowa, Podhorców. W planach przewidziany jest również rejs statkiem po Dniestrze. Są jeszcze wolne miejsca. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2019 r.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.gorzow.sarp.org.pl/aktualnosci/wycieczka-na-ukraine

Program wycieczki - w załączeniu.

 


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA