Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest czwartek, 24 maja 2018
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
2760607 osób

WYDARZENIA EUROPEJSKIEGO ROKU INŻYNIERA BUDOWNICTWA 2018 W DOIIB

Uprzejmie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na spotkanie w Auli Politechniki Wrocławskiej, które rozpocznie się o godz. 14.00. W programie przewidziane są: przegląd filmów o Wrocławiu i Dolnym Śląsku (godz. 14.15 -16.15), koncert jazzowy (godz. 16.30 – 17.40) oraz  po zakończeniu programu w Auli spotkanie towarzyskie w holu Politechniki Wrocławskiej (parter). W spotkaniu może wziąć udział członek DOIIB z jedną osobą towarzyszącą.

 

Rejestracja poprzez formularz internetowy znajdujący się na naszej stronie internetowej  www.dos.piib.org.pl - po zalogowaniu się do „Strefy dla członków DOIIB”. Prosimy nie zgłaszać udziału do biura DOIIB drogą e-mail lub telefonicznie – pracownicy Izby nie mają dostępu do „Strefy dla członków DOIIB”, a więc nie mogą Państwa zapisać.
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA