Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 31 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3591146 osób

WYNIKI ANKIETY DOIIB 2011

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim członkom DOIIB, którzy wzięli udział w ankiecie DOIIB za rok 2011. Wypełnione  ankiety przysłało 533 naszych członków, a jej zbiorcze wyniki dołączone są do niniejszego podziękowania. 


Celem ankiety było poznanie opinii członków DOIIB w sprawach ważnych dla funkcjonowania Izby, mających wpływ na jakość dotychczas prowadzonych oraz nowych działań, w tym szczególnie działań na rzecz podnoszenia prestiżu i rangi zawodu inżyniera budownictwa oraz ochrony interesów zawodowych naszych członków.


Bardzo dziękuję za przekazanie postulatów w zakresie nowych form działalności, które będą uwzględniane w działalności Rady i innych organów statutowych DOIIB. Liczę, że w następnej ankiecie, organizowanej pod koniec roku 2012, weźmie udział zdecydowanie większa liczba naszych członków. 


Wszystkim członkom i sympatykom DOIIB oraz ich bliskim składam jeszcze raz serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia w Nowym 2012 Roku.

Eugeniusz Hotała
Przewodniczący Rady DOIIB


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA