Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest niedziela, 31 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3591139 osób

WYSTĄPIENIE PODSEKRETARZA STANU W MIIB - TOMASZA ŻUCHOWSKIEGO WE WROCŁAWIU (8.11.2016 R.)

W Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 8.11.2016 r. odbyła się Konferencja Konsultacyjna w sprawie projektu ustawy Kodeks architektoniczno-budowlany.  Oprócz prezentacji celów i konkretnych zapisów projektu Kodeksu przez Pana Tomasza Żuchowskiego - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa  był czas na zadawanie pytań i składanie konkretnych propozycji zmian zapisów tego projektu. Konferencja podsumowująca ogólnopolską dyskusję w tej sprawie zostanie zorganizowana w dniu 16 grudnia 2016 r. w Warszawie przez Ministerstwo. 

Na stronie Telewizji Internetowej DOIIB  http://www.tvdoiib.pl/ zamieszczona jest pełna wypowiedź Pana Ministra Tomasza Żuchowskiego podczas prezentacji założeń projektu Kodeksu. Kolejne wystąpienia i relacja z tego wydarzenia będą zamieszczone na stronie TV DOIIB już niebawem. Zachęcamy do obejrzenia tego materiału filmowego oraz innych materiałów filmowych z działalności DOIIB, w tym ciekawych materiałów szkoleniowych.  Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA