Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 22 października 2019
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 5 osób W sumie odwiedziło nas:
3316207 osób

ZAPISY NA WYDARZENIA FESTIWALU BUDOWNICTWA (OD 30.03.2016 R.)

Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa włącza się aktywnie w uroczyste obchody Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, organizując własny cykl imprez o charakterze kulturalnym pod nazwą FESTIWAL BUDOWNICTWA – Odbudowa i Budowa. Tradycja, Postęp, Innowacyjność. Patronat honorowy nad naszym Festiwalem objął JM Rektor Politechniki Wrocławskiej – prof. dr hab. Tadeusz Więckowski, a wspomagają go również liczni Partnerzy. 
Festiwal wpisuje się w podstawową ideę ESK Wrocław 2016, która jest trwałe zwiększenie udziału mieszkańców regionu w życiu kulturalnym i korzystaniu z dóbr kultury. Ta sama idea przyświeca i naszemu Festiwalowi, który organizowany jest dla członków DOIIB. Jego główne wydarzenia będą miały miejsce w miesiącu czerwcu 2016 r., a uroczyste zakończenie nastąpi podczas Gali Inżynierskiej 14. Września 2016 r. w CK Impart we Wrocławiu. Warunkiem wzięcia udziału w dowolnym wydarzeniu kulturalnym Festiwalu jest zapisanie się na listę na uczestników droga elektroniczną. Zapisy rozpoczynają się w dniu 30.03.2016 r. i  możliwe są dopiero po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w strefie dla członków DOIIB, a logowanie to ma bardzo prostą instrukcję. W zakładce Festiwal Budownictwa zawarte są wszystkie niezbędne informacje techniczne w sprawie dokonania zapisu. Udział członka DOIIB w imprezie Festiwalu wraz z osobą towarzyszącą jest bezpłatny, ale łączna liczba uczestników we wszystkich imprezach jest ograniczona do ok. 1000 osób.
Zapraszamy do udziału w imprezach Festiwalu, a odzew na tę unikalną inicjatywę naszego dolnośląskiego samorządu zawodowego inżynierów budownictwa będzie ważnym sygnałem dla ewentualnej kontynuacji podobnych przedsięwzięć kulturalnych i integracyjnych w następnych latach.
Koordynatorem Festiwalu jest Rainer Bulla – Zastępca Przewodniczącego Rady DOIIB.
W załączeniu zawarte jest zaproszenie do udziału Festiwalu wraz z wykazem wszystkich imprez.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA