Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 25 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3474032 osób

ZAPRASZAMY NA KONCERT SYLWII GRZESZCZAK (25.11.2018)

 

Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza członków Izby na koncert Sylwii Grzeszczak. Koncert jest organizowany  w ramach kampanii informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej i zostanie poprzedzony krótkim szkoleniem w temacie ochrony przeciwpożarowej. 

 

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 25 listopada 2018 r. (niedziela) r. w Hali Stulecia o godz. 18.00.  


 

Udział członków DOIIB w koncercie wraz z jedną osobą towarzyszącą jest bezpłatny, ale łączna liczba uczestników jest ograniczona. Zainteresowanych udziałem w tym koncercie członków DOIIB prosimy o zgłaszanie się - na adres biura izby: dos@dos.piib.org.pl, z podaniem numeru członkowskiego. O udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Ostateczny termin zbierania zgłoszeń upływa 15.11.2018 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula biletów, o czym poinformujemy na naszej stronie internetowej. 

 

 

Po zamknięciu listy zgłoszeń poinformujemy Państwa o terminie odbioru biletów.


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA