Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 26 lutego 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 4 osoby W sumie odwiedziło nas:
3476244 osób

ZAPROSZENIE DO PROJEKTU PN. KOMPETENCJE DLA BUDOWNICTWA


Projekt „Kompetencje dla budownictwa” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach II osi priorytetowej „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Działanie 2.21 „Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw”. Projekt realizowany jest przez KDK INFO Sp. z o.o. Obecnie (od 18.10.2019 r. od godz. 8:00 do 08.11.2019 r. do godz. 16:00) trwa III runda naboru zgłoszeń do projektu pn.: "Kompetencje dla budownictwa", nr. umowy: WND-POWR.02.21.00-00-RW15/18. Adresatami projektu są pracownicy MŚP z sektora budownictwa z całej Polski.


Celem projektu jest podniesienie do końca czerwca 2021, zgodnie z potrzebami MŚP, kompetencji w zakresie rekomendowanym przez Sektorowe Rady ds. Kompetencji w sektorze budownictwa w następujących obszarach tematycznych:
. dekarz (PRK3)
. betoniarz-zbrojarz (PRK3)
. montowanie i rozbiórka szalunków ściennych i stropowych (PRK3)
. kierowanie projektami budowlanymi w zakresie techniczno-finansowym (PRK 6 i 7)
. sporządzanie planów Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (PRK 6 i 7)
. umiejętności w zakresie stosowania technologii BIM (Building Information Modelling) (PRK 6 i 7)
Rekomendowanymi formami wsparcia są szkolenia (dla PRK3) oraz studia podyplomowe (PRK 6 i 7).


Zasady naboru określa "Regulamin rekrutacji i uczestnictwa" wraz z załącznikami dostępny na stronie projektu: www.akademiabudowlana.com.pl w zakładce DO POBRANIA » Runda III.
Kontakt do Biura Projektu "Kompetencje dla budownictwa" - tel. 501 815 636

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA