Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 3 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598758 osób

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ DOIIB

W związku z zamiarem przebudowy pomieszczeń parteru w budynku – siedzibie Izby, Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza do składania ofert na wykonanie robót pn.:
„Przebudowa pomieszczeń lokalu gastronomicznego ze zmianą ich przeznaczenia na pomieszczenia biurowe i gospodarcze w budynku przy ul. Odrzańskiej 22 we Wrocławiu” – w zakresie  I ETAPU projektu budowlanego pn: „Przebudowa pomieszczeń lokalu gastronomicznego ze zmianą ich przeznaczenia na pomieszczenia biurowe i gospodarcze, wykonanie opaski odwadniającej, rozbiórka nieczynnej komory ciepłowniczej oraz montaż na elewacji szyldu w formie napisu z podświetlanych liter wraz z odmalowaniem elewacji (bez zmiany kolorystyki) w budynku DOIIB we Wrocławiu ul. Odrzańska 22”.

 

Termin składania ofert upływa w dniu 28-11-2016 r. o godz. 14.00.
Zainteresowanych złożeniem oferty prosimy o kontakt z Panią Ewa Ulicką (poniedziałek – czwartek w godz. 8.00-16.00) tel. 71-337-62-63; e-mail: adm@dos.piib.org.pl.

 

W pliku do pobrania zamieszczamy zapytanie ofertowe oraz wzór umowy na wykonanie robót budowlanych. Dokumentację techniczną prześlemy na wskazany adres e-mail osobom zainteresowanym złożeniem oferty.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA