Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest środa, 27 maja 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 6 osób W sumie odwiedziło nas:
3586193 osób

ZAWODY PŁYWACKIE „MASTERS” (26.11.2016)

Zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowych Zawodach Pływackich „MASTERS” o Puchar Przewodniczącego Rady Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Zawody odbędą się w dniach 25 - 26 listopada 2016 r (piątek -sobota) na Krytej Pływalni w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Henryka Trębickiego 10. Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 11:00. Patronat honorowy nad zawodami objął Pan Andrzej Roch Dobrucki – Prezes PIIB. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 14 listopada 2016 r.

 

Członkom DOIIB, którzy chcą wziąć udział w zawodach, DOIIB zwróci koszty delegacji. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa bezpośrednio u organizatora zawodów (formularz zgłoszenia w załączeniu) oraz w DOIIB na adres e-mail: dos@dos.piib.org.pl , celem wystawienia imiennej delegacji.

 

Szczegółowe informacje w plikach do pobrania.

 

Zachęcamy członków DOIIB do udziału w zawodach i życzymy sukcesów.


Galeria


Pliki do pobrania

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA