Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest piątek, 05 czerwca 2020
 
MENU GŁÓWNEStatystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
3598782 osób

ŻYCZENIA JUBILEUSZOWE DLA CZŁONKÓW DOIIB

Z okazji tradycyjnego „Dnia Budowlanych” oraz z okazji dzisiejszych uroczystych obchodów Jubileuszu X-lecia naszej dolnośląskiej izby składam wszystkim członkom Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa życzenia satysfakcji z wykonywania wspaniałego zawodu, dobrych perspektyw zawodowego rozwoju, wielu powodów do zadowolenia w życiu osobistym i dużo, dużo zdrowia, bez którego nie sposób udźwignąć ciężaru wielu różnorakich obowiązków. Tym wszystkim, którzy działają społecznie w DOIIB na rzecz umacniania prestiżu i rangi zawodu inżyniera budownictwa, życzę wytrwałości i wielu sukcesów.
Przekazuję też serdeczne życzenia, które przekazane zostały dla Was przez dolnośląskich parlamentarzystów, dolnośląskie instytucje rządowe i samorządowe, inne Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa, przez Prezesa Krajowej Rady PIIB, dolnośląskie stowarzyszenia naukowo-techniczne, niemieckie i czeskie izby inżynierów, uczelnie dolnośląskie oraz osoby prywatne. 

W imieniu Rady DOIIB
Eugeniusz Hotała


Galeria

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA