KIEROWANIE LUDŹMI W SYTUACJI SILNYCH EMOCJI - NOWY WYKŁAD W TVDOIIB

2020-04-22

Zapraszamy do obejrzenia wykładu dr Anetty Pereświet-Sołtan pt. „KIEROWANIE LUDŹMI W SYTUACJI SILNYCH EMOCJI.” Dr Anetta Pereświet- Sołtan jest psychologiem społecznym, trenerem biznesu, adiunktem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalistką w zakresie psychologii społecznej i zarządzania oraz komunikacji interpersonalnej.

 
Z wykładu dowiecie się Państwo:

• jakie mechanizmy uruchamiają silne emocje, jak je rozpoznawać i mądrze na nie reagować. akie mechanizmy psychologiczne uruchamiają silne emocje, jak je rozpoznawać i mądrze na nie reagować
• jakich zachowań i emocji można się spodziewać
• w  jaki sposób radzić sobie z agresją, unikaniem, lękiem pracowników


Jest to pierwszy wykład z cyklu: „Zarządzanie w czasach kryzysu”. Mamy nadzieję, że tematyka wykładu będzie Państwu pomocna w pracy z ludźmi, zwłaszcza w obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego.

 

Do strony TV DOIIB można się dostać bezpośrednio, korzystając z linku www.tvdoiib.pl/?p=885 lub klikając w migający po prawej stronie baner „Telewizja internetowa DOIIB” lub w zakładkę „TV DOIIB”.


Prosimy również o zgłaszanie na adres: dos@dos.piib.org.pl tematów szkoleń,  związanych z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, którymi bylibyście Państwo zainteresowani.