Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Witaj! Dziś jest wtorek, 19 września 2017
 
MENU GŁÓWNE



Statystyki Naszą witrynę przegląda teraz: 2 osoby W sumie odwiedziło nas:
2494163 osób

DELEGACI OKRĘGOWI

L.P. OBWÓD NAZWISKO IMIĘ BRANŻA
1 Bolesławiecki Hodowany Piotr
IS
2 Pańczak
Krzysztof BO
3 Wierzbicki Czesław BO
4 Dzierżoniowski Bobiński Andrzej
IS
5 Borek Ryszard BO
6 Naskręt Zenon BO
7 Olczyk Marcin BO
8 Głogowski Biela Grzegorz BO
9 Bronakowska Anna
IS
10 Miara Lucjan IE
11 Nalepka Andrzej BO
12 Górowski Palica Krzysztof IE
13 Uba Mariusz IE
14 Jaworski Janiak Stanisław BO
15 Kowalski Edward
BO
16 Jeleniogórski
Baliński Józef
IE
17 Patejuk-Stenzel Maria IS
18 Jelenia Góra
- grodzki
Chocimski Henryk BO
19 Duch-Mackaniec Danuta BO
20 Kudła Andrzej BD
21 Mickiewicz Mirosław BO
22 Musialik Renata IS
23 Zawadzki Andrzej IE
24 Kamiennogórski Ciejak Adrian BO
25 Lewowski Włodzimierz BD
26 Kłodzki Babik Ryszard BO
27 Juchniewicz Władysław IE
28 Michalski Bernard
BM
29 Michalski Jan BD
30 Sypka Krzysztof BO
31 Wnęk Zbigniew IS
32 Legnicki
Karnas Joanna
IS
33 Górski Jan
BO
34 Legnica
- grodzki
Carbuch Waldemar BO
35 Chopcian Jan IS
36 Czechowski Józef
BO
37 Dynowski Bartłomiej
BO
38 Jasiński Andrzej
BO
39 Koliński Artur
BO
40 Pawelski Józef BO
41 Twaróg Andrzej
BO
42 Lubański Borowski Wiesław IE
43 Czolij Marek BO
44 Mejer Bogdan
BO
45 Lubiński Kaczyńska Grażyna BO
46 Kołodziejczyk Tomasz
IS
47 Kosatka Piotr BO
48 Kowalski Stanisław IE
49 Nowak Aleksander BD
50 Wałęga Adam
BO
51 Lwówecki Kostka Zdzisław BO
52 Zatylny Jerzy BO
53 Milicki Niedbała Waldemar
BO
54 Nowostawski Marcin
BM
55 Oleśnicki Bachry Marek IE
56 Nawrot Leszek BO
57 Superson Janusz BO
58 Sznerch Sławomir BO
59 Oławski Kowalski Tadeusz BO
60 Mruk Andrzej
BO
61 Potoczny Ryszard
BD
62 Polkowicki Magdziarczyk
Izabela
BO
63 Porucznik
Michał
IS
64 Strzeliński Krzyśko
Celina
BO
65 Pawnuk Barbara BO
66 Średzki Kania
Janusz
BO
67 Łabatczyk Mieczysław IS
68 Świdnicki Hryciuk Andrzej BO
69 Jarząbek Daniel BO
70 Kaspura Edward IE
71 Kryśpiak Robert BO
72 Pobihon Antoni Zygmunt BO
73 Stojewski Stanisław BO
74 Trzebnicki Grzelka-Zimmermann Wiesława BO
75 Jednoróg Stanisław IE
76 Rabiak Roman IS
77 Stanisławczyk Kazimierz IS
78 Wałbrzyski
Bryk
Piotr
BO
79 Królczyk Stanisław IE
80 Orliński Artur BO
81 Wałbrzych
- grodzki
Faściszewski
Zbigniew
IE
82 Ficner Anna BO
83 Kołomański Ryszard BO
84 Kozmowska Daniela BO
85 Kristen Jerzy BO
86 Kuc Janusz IS
87 Wołowski Garbera Mikołaj BO
88 Opyd
Krzysztof
BO
89 Wrocławski Pisarek Jakub BO
90 Rotter Ryszard BO
91 Rybiańska Roma BO
92 Thulie Andrzej IS
93 Witka Jan IS
94 Zarzycki Rafał BO
95 Zioberski Jan Lech BO
96 Wrocław
Fabryczna
Białek
Tomasz
BO
97 Błaszczyk Bożena IS
98 Broda
Jarosław
BO
99 Czapliński Kazimierz BO
100 Jagiełło
Marek
BD
101 Kaliński
Marek
BO
102 Kochan Andrzej IS
103 Krzyżański Andrzej IE
104 Leśniara Czesław IS
105 Lipski Leszek IE
106 Matkowski Zygmunt BO
107 Mikołajewska-Janiaczyk Małgorzata BO
108 Mioduszewska Anna IS
109 Muchalski Bronisław BO
110 Olichwer Tadeusz IE
111 Pastuszek Krzysztof BO
112 Patrak Włodzimierz BO
113 Pawul Jerzy BO
114 Rędowicz Jolanta BO
115 Schabowicz Krzysztof BO
116 Schuhmacher Paweł BO
117 Sebastjan Krzysztof BO
118 Skupień Mirosław BO
119 Suppan Elżbieta BO
120 Wrocław
Krzyki
Aulich Grzegorz BD
121 Bojarczak Ewa BD
122 Bujeńczyk Tadeusz BO
123 Ciesielski Jerzy BO
124 Czarnecki Roman IS
125 Dąbrowski Andrzej
IE
126 Dobrowolska Ewa IS
127 Kiliszek Zbigniew IE
128 Kubat Maciej BD
129 Oszytko Jacek BD
130 Paginowska Danuta IS
131 Pałka-Kasiński Kazimierz BO
132 Pawłowski Andrzej BO
133 Piotrowski Roman BO
134 Ponisz Tadeusz BD
135 Pouch Jolanta BO
136 Sęczkowska Anna IS
137 Siergiej Bogusława BO
138 Skorys Barbara IS
139 Szczepański Janusz BO
140 Zwoździak Piotr BO
141 Wrocław
Psie Pole
Albaum
Marian
BO
142 Biedroń Andrzej BO
143 Bulla Rainer IS
144 Fokczyńska Anita IS
145 Fried Paweł BO
146 Huk
Romuald
BK
147 Persona
Marian
BO
148 Rymarczyk Andrzej IE
149 Szewczyk
Ryszard
IS
150 Żugaj
Daniel
BO
151 Wrocław
Stare Miasto
Ciosek Ryszard IS
152 Ladra
Dariusz
WM
153 Misiński
Jacek
IS
154 Sapiszczuk
Jan
IS
155 Wrocław
Śródmieście
Banach Ryszard BO
156 Bartkowski Włodzimierz IE
157 Czarnecki
Jan
IE
158 Fokczyński
Jacek
BO
159 Haznar Kazimierz BO
160 Hotała Eugeniusz BO
161 Kubiak
Zygmunt
BO
162 Parylak Krzysztof BO
163 Szurlej Zbigniew IS
164 Środek Agnieszka BO
165 Wołków Krzysztof BO
166 Zwierzchowska Zofia BO
167 Ząbkowicki Krupiński Bogusław IE
168 Miernik Dariusz BO
169 Ślusarek-Furgalska Mariola BO
170 Zgorzelecki Darłak Janusz BO
171 Detko Sławomir BO
172 Jankowski Zbigniew BO
173 Świątkowska Jolanta Maria BO
174 Złotoryjski Łozowski Jarosław BO
175 Smok Andrzej BO

WYŚLIJ ZNAJOMEMU
DRUKUJ
STRONA GŁÓWNA